Jak napisać artykuł w języku angielskim

Po pierwsze, musisz mieć temat w głowie. Postaraj się opisać temat i podać jak najwięcej informacji na jego temat. Możesz do tego wykorzystać Internet.

Uogólnij swój temat

Używając właściwych słów i odpowiedniego sformułowania, możesz osiągnąć karierę pisarską, która zostanie zapamiętana na długie lata. Jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić, to dowiedzieć się, czego nie robisz. Następnie można pracować nad solidnym planem gry dla swoich przyszłych przedsięwzięć. To da ci nogę w górę na konkurencji.

Najlepszym sposobem, aby to zrobić jest skorzystanie z pomocy doświadczonego trenera pisania. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jesteś na początku swojej kariery pisarskiej. Jeśli masz dobry pomysł na to, czego nie robisz, możesz skupić swoją energię na rzeczach, które robisz. Na przykład, jeśli zmagasz się z esejem, nie powinieneś tracić czasu na temat, o którym wiesz, że nie masz o czym pisać. Korzystając z pomocy doświadczonego trenera pisania, możesz zaoszczędzić sobie wiele bólów głowy i wiele zmarnowanego czasu. Najlepsze jest to, że masz większe szanse na topnotch ostateczny projekt, który uczyni swoje marzenia rzeczywistością.

Unikanie plagiatu

Niezależnie od tego, czy piszesz artykuł w języku angielskim, czy esej w języku innym niż angielski, musisz wiedzieć, jak uniknąć plagiatu – słowa te zostały ułożone przez ekspertów serwisu e-poradniki.com.pl. Istnieją różne rodzaje plagiatu, od bezpośredniego kopiowania czyjejś pracy do cytowania fragmentu tekstu bez podania przyczyny.

Pierwszym krokiem w unikaniu plagiatu jest przyznanie się do wykorzystania cudzej pracy w swojej pracy. Przyznawanie się do cudzej pracy nie ogranicza się do esejów, dotyczy również wykresów, kodu komputerowego, a nawet wykładów.

Kolejnym krokiem jest udowodnienie swojej wiarygodności poprzez zacytowanie oryginalnego źródła. Jest to łatwe do wykonania, zwłaszcza w erze cyfrowej. Cytowanie musi zawierać następujące dane: nazwisko autora, datę publikacji, tytuł cytowanego materiału oraz fizyczną lub internetową lokalizację źródła. Ponadto musi być w odpowiedniej kolejności.

Ważne jest również, aby prawidłowo stosować cytat. Jeśli źródło ma numer strony numerowany lub superskryptowany, musisz użyć numeru superskryptowanego we własnym odnośniku. Pamiętaj też, aby przy cytowaniu źródła używać cudzysłowu.

Najlepszym sposobem na uniknięcie plagiatu jest unikanie stosowania bezpośredniego cytatu. Bezpośredni cytat powinien być używany oszczędnie, zwłaszcza jeśli język jest mocny. Jeśli musisz użyć cytatu w więcej niż jednym lub dwóch zdaniach, powinieneś użyć go tylko jako przypisu.

Najlepszym sposobem na uniknięcie plagiatu jest zaplanowanie swojej pracy przed rozpoczęciem pisania. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli piszesz esej. Jeśli nie zaplanujesz dobrze, może Ci zabraknąć czasu lub podjąć złe decyzje. Dobrym sposobem na uniknięcie tego jest posiadanie dobrego pomysłu na to, jak długi będzie twój referat.

Unikaj niepoliczalnych rzeczowników i zaimków dzierżawczych

Używanie niepoliczalnych rzeczowników i zaimków dzierżawczych w artykule nie zawsze jest konieczne. Jednakże, ważne jest, aby wiedzieć jak używać tych artykułów, aby właściwie wskazać typ rzeczownika. Na przykład, jeżeli fraza rzeczownikowa opisuje pewną grupę ludzi, będzie ona oznaczona za pomocą artykułu. Ważne jest, aby wiedzieć, że istnieją dwa rodzaje artykułów, jeden używany z rzeczownikami określonymi i jeden używany z rzeczownikami nieokreślonymi.

A definite article is used before singular or plural nouns. Jest on używany, gdy obie strony wiedzą, czym jest dany rzeczownik. Przedimek nieokreślony jest używany, kiedy jedna ze stron nie wie, o czym jest mowa. Ten rodzaj partykuł jest również używany, gdy jedna ze stron używa wyrażenia idiomatycznego, aby odnieść się do czegoś.

Zaimki dzierżawcze są używane, aby pokazać własność. Nie są one jednak używane przed obiektem zaimka dzierżawczego. Zaimek dzierżawczy może być przymiotnikiem lub rzeczownikiem.

Złożony possessive odnosi się do dwóch lub więcej obiektów. Jest używany kiedy jeden obiekt jest rzeczownikiem w liczbie mnogiej, ale drugi obiekt jest rzeczownikiem w liczbie pojedynczej. Na przykład, jeżeli jeden obiekt to jabłko, drugi to samochód. Ten typ possessive może być użyty do pokazania własności wielu obiektów.

Rzeczowniki niepoliczalne nie są liczone. Jednakże, mogą być zamienione w rzeczowniki policzalne przez dodanie -s lub innego znacznika liczby mnogiej. Jest to najprostszy sposób radzenia sobie z rzeczownikami niepoliczalnymi. Jednak niektóre słowa nie wskazują na różnicę w liczbie pojedynczej i mnogiej.

The OWL at Purdue posiada zasoby dotyczące pisania artykułów i przymiotników dzierżawczych. Artykuły są ważne dla pisarzy wielojęzycznych. Pomagają one dzieciom nauczyć się, jak poprawnie używać języka angielskiego. Nauka poprawnego używania artykułów wymaga czasu, a wielojęzyczni pisarze muszą czytać i uczyć się intensywnie, aby poznać zasady.

Twórz back-linki do swoich treści

Posiadanie back-linków to dobry sposób na zwiększenie pozycji witryny w wyszukiwarkach. Wyszukiwarka bierze pod uwagę czas, jaki użytkownik spędza na Twojej stronie oraz liczbę linków prowadzących do Twojej strony.

Jeśli próbujesz stworzyć back-linki do swojej treści, pierwszym krokiem jest zbadanie najlepszych źródeł back-linków. Możesz sprawdzić te strony za pomocą darmowego narzędzia HARO. Strony te pozwalają na połączenie się z ekspertami i dziennikarzami, którzy mogą być zainteresowani Twoją treścią.

Innym sposobem na zwiększenie liczby backlinków jest pisanie postów gościnnych. Polega to na napisaniu posta na innym blogu, wspomnieniu o swojej stronie internetowej i wstawieniu linku do niej. Jeśli chcesz zacząć, możesz skorzystać z SEO Ultimate Guide, aby dowiedzieć się więcej o tej technice.

Innym sposobem generowania backlinków jest napisanie infografiki. Infografie należą do najpopularniejszych aktywów wizualnych w dzisiejszych czasach i są świetnym sposobem na zdobycie backlinków. Należy poeksperymentować z tworzeniem infografiki dla swojej witryny.

Głównym celem strategii backlinking jest generowanie prawdziwych linków autorytetu. Aby zbudować prawdziwe backlinki, należy tworzyć treści, które są istotne dla potrzeb użytkownika. Na przykład, jeśli twoja strona jest o rybach, nie będziesz chciał linkować do stron o małpach.

Możesz również tworzyć linki do swojej strony internetowej poprzez cytowanie innych stron. Nie jest to tak trudne, jak może się wydawać, a może pomóc w zwiększeniu rozpoznawalności Twojej marki i ruchu polecającego.

Wreszcie, możesz budować back-linki poprzez złożenie swojego bloga w katalogu internetowym. Jest to świetny sposób na uzyskanie backlinków do twoich treści, ale przyniesie ci to korzyści tylko wtedy, gdy katalog jest legalny.

Chociaż backlinki mogły otrzymać negatywną prasę w przeszłości, nadal są one ważnym elementem strategii marketingu cyfrowego. W rzeczywistości oczekuje się, że liczba wyszukiwań w wyszukiwarkach wzrośnie o 7 miliardów do roku 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *