O nas

Kadra

Instruktorzy: wspinaczki, narciarstwa (zjazdowe, ski touring, biegowe), wspinaczki wysokogórskiej, survivalu, strzelectwa, S.E.R.E, walki w bliskim kontakcie, orienteering. Ratownicy GOPR, WOPR, ratownicy medyczni, przewodnicy górscy.


Kadra firmy "THUNDER szkolenia ekstremalne" to ludzie, którzy poprzez swoją pracę, zamiłowanie do niej i różnego rodzaju kursy specjalistyczne zdobyli doświadczenie na najwyższym poziomie, pozwalające w pełni profesjonalnie podejść do każdego zlecenia najbardziej ekstremalnego. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych wymagań nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki nawykom wyniesionym z długoletniej pracy w swojej profesji nasze szkolenia i imprezy integracyjne należą do najbardziej profesjonalnych i w pełni bezpiecznych. Nasza kadra przez cały rok czynnie uczestniczy w największych szkoleniach i imprezach organizowanych na terenie Polski i za granicą co czyni nas prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie. Poznajemy na bieżąco nowości, które później wprowadzamy do naszych szkoleń.


Instruktorzy THUNDER to byli i obecni funkcjonariusze i żołnierze jednostek specjalnych z dużym, wieloletnim doświadczeniem w radzeniu sobie z problemami w trudnych, ekstremalnych warunkach z jakimi radzili sobie między innymi w Północnej Afryce, Iraku czy Afganistanie
Potrafimy wprowadzić cię w to co wydaje się być niemożliwe i nieosiągalne dla ciebie.


Sprawdzimy twoje możliwości i granice wytrzymałości w niecodziennych - ekstremalnych warunkach.